BMW sada péče o motocykl

Akce -40% Doprava zdarma

Značka: BMW Motorrad / Produkty od BMW Motorrad

Původní cena: 2 499 

Akční cena s DPH: 1 499 

Cena bez DPH: 1 239 

Vyberte velikost

Potřebuješ poradit?
Přeměříme s tebou velikosti a uděláme cenu na míru.

Volejte každý den od 9 - 21h

Nech nám zprávu a ozveme se

Originální sada péče o motocykl BMW Motorrad

Obsah balení:

  • Odstraňovač hmyzu - 500 ml
  • Čistící prostředek na motocykl - 500 ml
  • Čistící prostředek na ráfky kol - 500 ml
  • Leštidlo - 250 ml
  • Funkční prací prostředek - 250 ml
  • 3x Sprchový gel pro tělo i motorku - 20 ml
  • Utěrka
  • Houba

Odstraňovač hmyzu

Odstraňovač hmyzu BMW je intenzivní čistící prostředek k odstraňování obtížně odstranitelných, pevně ulpívajících zbytků hmyzu a ptačího trusu. Odstraňovač hmyzu BMW je obzvláště šetrný vůči materiálům díky svým složkám, jež zpětně doplňují tuk.
Použití: Nastříkejte na součásti, které mají být vyčištěny, nechejte působit zhruba 2 minuty a poté pečlivě opláchněte silným proudem vody, popřípadě dočistěte houbičkou.
Upozornění: Nepoužívejte na sluncem rozpálené povrchové plochy. Nenechávejte na laku zaschnout, Nehodí se na matný lak. Může vyvolat alergickou reakci.
Složky: 2-metyl-2H-izothiazol-3-jedno, Natrium-sulfanylacetát, <5%: Aniontové povrchově aktivní látky, Neiontové povrchově aktivní látky.

Čistící prostředek na motocykl

Speciální čistící prostředek na motocykly pro účinné čištění při nízkém zatížení životního prostředí.
Použití: Neředěný prostředek nastříkejte na znečištěné plochy a nechejte působit 5 až maximálně 10 minut. Důkladně opláchněte větším množstvím vody. Případně domyjte houbou.
Upozornění: Nestříkejte na horké plochy a zabraňte přímému vystavení slunečnímu záření. Při aplikaci na citlivé součásti (např. později lakované povrchy a nelakovaný hliník) nejprve na neviditelném místě přezkoušejte snášenlivost. Čistící prostředek na motocykly nenanášejte na brzdové kotouče, jeho zbytky mohou nepříznivě ovlivnit účinnost brzdy. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Zasažení očí může způsobit vážné poškození očí.
Složky: Sodium etasulfát., <5%: Fosforečnany, Fosfonáty, Aniontové povrchově aktivní látky, Amfoterní povrchově aktivní látky, Neiontové povrchově aktivní látky.

Čistící prostředek na ráfky kol

Intenzivní čistící prostředek na odstranění obvyklých nečistot na discích kol, jako je oděr z brzd a silniční nečistoty. Zlepšená přilnavost díky gelovité konzistenci. S indikátorem účinku, který ukazuje maximum vyčištění změnou barvy.
Použití: Neředěný čistič disků kol nastříkejte rovnoměrně na studené disky a nechejte působit 5 až maximálně 10 minut. Pevně ulpívající nečistoty odstraňte kartáčem, houbou atd. Poté opláchněte hojným množstvím čisté vody. Při nastoupení jízdy brzděte pomalu a plynule.
Upozornění: Zdraví škodlivý při požití. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Při použití tohoto výrobku nejezte, nepijte ani nekuřte. Používejte ochranné rukavice.
Složky: Natrium-sulfanylacetát, <5%: Aniontové povrchově aktivní látky, Amfoterní povrchově aktivní látky.

Leštidlo

Leštidlo BMW je speciální přípravek s vysoce kvalitními přírodními vosky na hloubkové ošetřování povrchů pro dosažení vysokého lesku. Chrání před vlivy počasí a konzervuje všechny lakové, chromové a plastové díly. Leštidlo pro vysoký lesk BMW osvěžuje barvy a umožňuje vašemu motocyklu zazářit v novém lesku. Trojí výhoda: Čištění, leštění a ochrana jedním prostředkem.
Použití: Nádobu před použitím silně protřepejte. Postříkejte rovnoměrně ošetřovaný povrch tenkou vrstvou. Měkkou utěrkou nepouštějící vlas vyčistěte postříkanou plochu. Po krátké době působení vyleštěte druhým hadříkem. v každém případě použijte dva hadříky.
Upozornění: Velmi hrubé nečistoty spláchněte čistou vodou. Nepoužívejte na sluncem rozpálené povrchové plochy. Nepoužívejte na brzdový kotouč, brzdová obložení, sedadlo, rukojeti, stupačky nebo pneumatiky (nebezpečí prokluzu). Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Chraňte před sluncem. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C. Může vyvolat alergickou reakci.
Složky: 2-metyl-2H-izothiazol-3-jedno.

Funkční prací prostředek

Funkční prací prostředek k praní vysoce kvalitních motocyklových oděvů BMW pro motocykly, turistického a sportovního oblečení a mikrovláknových tkanin. Obzvláště vhodný pro všechny oděvy s membránovou technologií (laminát, potah nebo vložka), neboť udržuje vodotěsnost, větruvzdornost a prodyšnost i po vícerém opakovaném praní.
Použití: Odměřte 50 ml (1,5 kloboukového uzávěru) funkčního pracího prostředku BMW do přihrádky pro prací přípravky. Produkt může být také nanášen přímo na silně znečištěná místa. Pokud možno vyberte snadno obsluhovatelný prací program a následný proces oplachování. Neperte více než 1 kus oblečení a neodstřeďujte. Při praní v ruce dejte funkční prací prostředek do dostatečného množství vlažné vody, oděv properte a poté důkladně ve vodě dočista vymáchejte. Pokyny k péči o oděv a doporučené teploty najdete na visačce oděvu.
Upozornění: Prodyšné textilie nikdy neperte s avivážním prostředkem a příslušná vyplachovací přihrádka nesmí obsahovat žádné jeho zbytky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Může vyvolat alergickou reakci.
Složky: 1,2-benzoisothiazol-3(2H)-on, Siloxany a Silikony di-Me, 3-[3-[3-coco amidopropyl)dimethylamonium]-2-hydroxypropoxy]propyl, acetáty (soly). <5%: Aniontové povrchově aktivní látky, Amfoterní povrchově aktivní látky, Kationtové povrchově aktivní látky.

Sprchový gel pro tělo i motorku

Postarejte se o svůj motocykl stejně, jako se staráte o sebe: se sprchovým gelem BODY+BIKE, prvním sprchovým gelem pro vás i pro vaši motorku.
Upozornění: Svoji motorku si vezměte s sebou do sprchy, jen pokud ve sprše máte dostatek místa.
Složky: Voda, Laurethsulfát sodný, Laureth-6 cocamidopropyl betain, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Bezoát sodný, Sorban dracelný, Kyselina citrónová, Chlorid sodný, Parfém, Lynalol

 

Můžeme Vám poradit?

Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

BMW Motorrad

BMW Motorrad je značka motocyklové divize německé společnosti BMW. BMW Motorrad vyrábí motocykly od roku 1923. Kromě motocyklů a motorkářského oblečení mají v nabídce i speciální čistící a ošetřující přípravky.

Ze stejné kategorie

Novinky na e-mail

Chcete dostávat aktuální informace o slevách, akcích a výhodách na Váš e-mail? Stačí jen vyplnit svůj e-mail.

Prodejna Brno

Heršpická 6
639 00 Brno

E-shop
Objednávky: +420 602 588 148
E-mail: eshop@bonmoto.cz

Prodejna
Telefon: +420 601 346 518
E-mail: prodejna@bonmoto.cz

Otevírací doba
Po-Pá: 9:00 - 19:00
So: 8:00 - 16:00

Pobočka Praha

Vídeňská 362
252 42 Vestec
Telefon: +420 727 955 165
E-mail: praha@bonmoto.cz

Otevírací doba
Po-Pá: 9:00 - 19:00
So: 9:00 - 14:00

Abychom vám mohli web lépe přizpůsobit, uchováváme soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. Potřebuji více informací
`