CASTROL sprej CHAIN LUBE RACING 400ml

Novinka

Značka: CASTROL / Produkty od CASTROL

Cena s DPH: 256 

Cena bez DPH: 212 

Vyberte velikost

Castrol mazivo na řetěz Chain Lube Racing

  • Mazivo ve spreji navrženo a testováno pro vysoký výkon a závodní podmínky.
  • Lze ho použít na zakryté i nekryté řetězy, kterými jsou vybaveny silniční a terénní motocykly.
  • Je vhodný pro standardní řetězy a řetězy s O, X a Z - kroužky, kterými jsou vybaveny motocykly předních evropských a japonských výrobců.
  • Obsah balení: 400ml

 

Můžeme Vám poradit?

Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

 

Castrol je předním světovým výrobcem, distributorem a prodejcem špičkových mazacích olejů, plastických maziv a souvisejících služeb pro automobily, průmysl, námořní dopravu, letectví, průzkum ropných nalezišť a těžbu ropy. Společnost má sídlo ve Spojeném království, přímo působí ve více než 46 zemích a zaměstnává přibližně 7 500 pracovníků po celém světě. Téměř na 74 dalších trzích nás zastupují nezávislí distributoři zajišťující místní propagaci a prodej našich produktů. Dodavatelská síť Castrolu se rozprostírá přes 120 zemí, pokrývá 800 přístavů a je do ní zapojeno více než 2000 partnerských distributorů a agentů.

Castrol nabízí maziva prakticky pro veškeré oblasti domácího, komerčního i průmyslového použití. V oboru automobilových maziv (kam patří oleje pro dvou- i čtyřtaktní motocyklové motory a pro benzinové i dieselové automobilové motory) naše produkty zahrnují širokou škálu olejů pro manuální i automatické převodovky, řetězová maziva a vosky, chladicí, podvozkové a brzdové kapaliny, plastická maziva i čisticí a údržbové prostředky. Dodáváme také produkty pro zemědělské stroje, elektrárny, průmysl a námořní dopravu. Všechny naše produkty prošly procesem globální chemické registrace a vyhovují předpisům všude, kde se používají.

  • automobilová maziva: vvvinuty pro spotřebitele, dodávky maziv, speciality (převodové oleje, plastická maziva a další doplňkové produkty) a služby pro automobily, motocykly, komerční vozidla včetně nákladních vozů, těžařská technika a zemědělské stroje.
  • maziva pro letectví, průmysl, námořní dopravu a energetiku: vyvinuty pro segment B2B, dodávky řešení pro výrobní, důlní, přepravní, letecké, ropné a průzkumné společnosti. Naše globální obchodní působení poskytuje celosvětové zajištění operací, vyšší produktivitu, lepší ekologické vlastnosti produktů a spolehlivé poradenství zaměřené na optimalizaci výrobních procesů našich zákazníků.

Díky 7 vlastním střediskům výzkumu a vývoje se nacházíme na čele technologického pokroku a každý rok připravujeme a testujeme stovky nových produktů. V úzké spolupráci s předními oborovými výrobci automobilů dodáváme širokou škálu maziv určených pro konkrétní provozní podmínky a prostředí. Mnohé naše produkty doporučují a na jejich vývoji spolupracují přední světoví výrobci včetně společností Audi, Ford, MAN, Honda, JLR, Volvo, Seat, Škoda, Tata a Volkswagen, které pak tyto produkty používají ve svých inovovaných pohonných jednotkách.

Ze stejné kategorie

Novinky na e-mail

Chcete dostávat aktuální informace o slevách, akcích a výhodách na Váš e-mail? Stačí jen vyplnit svůj e-mail.

Prodejna Brno

Heršpická 6
639 00 Brno

E-shop
Telefon: 602 588 148
E-mail: eshop@bonmoto.cz

Prodejna
Telefon: 604 205 839
E-mail: prodejna@bonmoto.cz

Otevírací doba
Po-Pá: 9:00 - 19:00
So: 9:00 - 14:00

Pobočka Praha

Vídeňská 362
252 42 Vestec
Telefon: 727 955 165
E-mail: praha@bonmoto.cz

Otevírací doba
Po-Pá: 9:00 - 19:00
So: 9:00 - 14:00

Abychom vám mohli web lépe přizpůsobit, uchováváme soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. Potřebuji více informací