E-shop jede na 120%. Doprava zdarma při objednávce nad 500 Kč. Prodejny v Brně i Praze jsou otevřeny.

HELD návleky na rukavice OVER-GLOVE latex black

Výprodej -20%

Značka: HELD / Produkty od HELD

Původní cena: 350 

Akční cena s DPH: 280 

Cena bez DPH: 231 

Nepromokavé pětiprsté návleky na motocyklové rukavice HELD

  • Návleky jsou vhodný doplněk na cestách
  • Jsou vyrobené z nepropustného materiálu
  • Materiál zdrsňen na spodní části ruky (dlaň, bříška prstů)
  • Pro 5 prstů


Materiál: 100% Latex 
Barva: černá

Barevné varianty

Můžeme Vám poradit?

Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

HELD

Úvod

V každém produktu Held najdete ne jednu, ale hned několik špičkových technologií. Každý výrobek Held je zhotovený z hi-tech materiálů od předních světových výrobců - specialistů ve svém oboru.

Vodní sloupec a nepromokavost materiálu

Vodní sloupec je údaj, který najdete u velkého množství sortimentu. Nezáleží na tom, jestli se jedná o bundu, kalhoty či batoh, vodní sloupec má pokaždé stejnou vypovídající hodnotu – schopnost materiálu odolávat tlaku vody.

Hodnota vodního sloupce se většinou udává v milimetrech a čím je číslo vyšší, tím je materiál odolnější. Samotné měření většinou probíhá v laboratoři, ale pro lepší pochopení se odolnost materiálu vůči vodě udává právě v hodnotě vodního sloupce. A jak to tedy je? Představte si například svojí bundu, na ní se položí válec, který se začne plnit vodou. Voda v tomto válci působí svojí vahou na materiál a rozhodujícím okamžikem se stane průnik prvních 3 kapek. Výška vody ve válci, při které již dojde k průsaku vody, je právě ten vodní sloupec, který by nás měl při výběru v obchodech zajímat.

Zejména v supermarketech se můžeme setkat s nepromokavým vybavením za super ceny, ale nejen cena by pro nás obzvláště u věcí ven měla být důležitá. Standard na odolnost proti vodě je kolem 2 000mm, ale samozřejmě čim vyšší číslo, tím lepší nepromokavost.

Thumbnail image for http://media.gilles.cz/Photo/img_772902_13312_17408_58626048_4538.jpg

Historie společnosti Held

1946
Po druhé světové válce, v roce 1946, se rodina Heldů přestěhovala z Čech do bavorského města Burgberg, a zároveň sem přestěhovala i svoji firmu na výrobu rukavic. Edgar Held byl již tehdy vyhlášeným odborníkem na výrobu rukavic a spolu se svojí ženou Ernou měli jasnou vizi - stát se nejlepším a nejznámějším výrobcem rukavic v celém Německu.

1979
Firma Held se začíná soustředit výhradně na produkty pro motorkáře. Spojuje se s 11násobným mistrem Evropy v motokrosu Erwinem Schmiderem a vyvíjí vůbec první specializované rukavice pro motokros. V této době je firma Held již uznávaným průkopníkem v oblasti produktů pro motorkáře.

1983
Významný mezník v historii firmy Held. Ve spolupráci s nejúspěšnějším německým silničním motocyklovým závodníkem všech dob, Antonem "Toni" Mangem, vyvíjí revolučně nové sportovní motocyklové rukavice. Zkušenosti tohoto pětinásobného mistra světa tříd 250 a 350GP daly vzniknout vysoce pokročilé generaci rukavic, která se stala základem všech moderních sportovních motocyklových rukavic.

1985
Inovace se stává synonymem značky Held - v roce 1985 přichází na trh jako první na světě s vysoce kvalitními tankvaky s magnetickým způsobem přichycování. Silné magnety všité do speciálních kapes se od té doby staly standardem díky jejich pevnému sezení na nádrži a také díky tomu, že zamezují poškrábání laku na nádrži. Tankvaky Held byly navíc barevně sladěné s tehdejšími nejpopulárnějšími modely motocyklů.

1991
Na trh přichází první textilní motocyklové oblečení a firma Held je opět na čele jeho vývoje.

1992
Held představuje celosvětově první motocyklovou kombinézu z klokaní kůže, a to o téměř deset let dříve, než z tohoto jedinečného materiálu začali vyrábět i ostatní výrobci. Dnes jsou z této extrémně lehké a mimořádně odolné kůže šité téměř všechny high-endové závodní kombinézy.

1996
Firma Held slaví 50. výročí své existence a získává první z mnoha čtenářských ocenění časopisu Motorrad v anketě o nejlepší německou značku - titul Best Brand.
Nabídka produktů pro motorkáře se již několikanásobně rozšířila a zahrnovala již kompletní portfolio - boty, kalhoty, bundy, kombinézy, přilby a také textilní i kožené brašny.

1998
V reakci na požadavky trhu přichází Held s vlastní řadou cenově dostupných kvalitních helem.

2000
Dosavadní centrální sklad v Burgbergu již přestal postačovat, a tak byl roku 2000 vybudován sklad nový, podstatně větší.

2001
Held jako první přichází s rukavicemi s chrániči z karbonu - další technologie, která se od té doby stala celosvětovým standardem.

2008
Firma Held GmbH se stává pro německý trh oficiálním dovozcem značek Arlen Ness, Berik, KBC a dalších známých světových firem.

2010
Held získává již pátý rok po sobě prestižní ocenění Motorrad Best Brand Award za své rukavice.
Held také získává prestižní licenci firmy GORE na výrobu nepromokavého oblečení a uvádí na trh exkluzivní kolekci Quattrotempi GORE-TEX®.

Ze stejné kategorie

Novinky na e-mail

Chcete dostávat aktuální informace o slevách, akcích a výhodách na Váš e-mail? Stačí jen vyplnit svůj e-mail.

Prodejna Brno

Heršpická 6
639 00 Brno

E-shop
Telefon: 602 588 148
E-mail: eshop@bonmoto.cz

Prodejna
Telefon: 604 205 839
E-mail: prodejna@bonmoto.cz

Otevírací doba
Po-Pá: 9:00 - 19:00
So: 8:00 - 16:00

Pobočka Praha

Vídeňská 362
252 42 Vestec
Telefon: 727 955 165
E-mail: praha@bonmoto.cz

Otevírací doba
Po-Pá: 9:00 - 19:00
So: 9:00 - 14:00

Abychom vám mohli web lépe přizpůsobit, uchováváme soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. Potřebuji více informací
`