KENNY batoh SHELLTER 15 blue/wht/red

Výprodej -25% Doprava zdarma

Značka: Kenny / Produkty od Kenny

Původní cena: 3 370 

Akční cena s DPH: 2 527 

Cena bez DPH: 2 088 

Batoh

- kombinuje standardní a Air Shock Absorber technologii

- standard EN 1621-2 level 2

- mnoho kapes

- možnost přidat vak na vodu

- obsah 18L

- váha 900g

- rozměry 50*32*27

Servisní informace

Před každým použitím je důležité zkontrolovat stav produktu. Pokud jsou viditelné trhliny, praskliny či jiné stopy poškození, měl by být nahrazen. V případě výměny nafukovatelných součástí použijte pouze originální díly výrobce. KENNY RACING není za žádných okolností odpovědný v případě použití nevyhovujících náhradních dílů jiných značek. Nafukovatelné části by měly být vyměněny po každém násilném zásahu vnější síly.    

 Použití

Sporty jako cyklistika, motorismus, lyžování apod. jsou nebezpečné. Účastník musí být v dobré fyzické kondici a musí být vhodně technicky vybaven. Neprovozujte podobné sporty, pokud jste pod vlivem alkoholu nebo jiných omamných látek.

 Upozornění: Ani použití zádového protektoru nevylučuje možnost poranění páteře.

 Žádná ochranná výbava nemohou nabídnout naprostou ochranu proti poranění. KENNY ochranná výbava je navržena pro motorismus, cyklistiku a lyžování. KENNY RACING nemůže být odpovědný za žádné jiné použití.

KENNY ochranné prvky nechrání proti nárazům, které se mohou vyskytnout během pádu. Neposkytují také ochranu proti předmětům, které pronikají tělem. Ochranné prvky chrání pouze proti kamenům a štěrku.

Jakékoli modifikace nebo nesprávné použití může výrazně snížit jeho efektivitu.

 Nastavení a nafukování

Přílišné nebo nedostatečné nafouknutí snižuje efektivitu absorpce nárazů. Ochrana je poskytována pouze při správném tlaku nafouknutí. Před každým použitím zkontrolujte, zda nejsou nafukovatelné části poškozeny a pokud je třeba, vyměňte je. Doporučujeme všechny tyto části vyměnit po každém násilném zásahu vnější síly. Jakmile slyšíte unikat vzduch skrze ventil, výrobek je nafouknut. KENY RACING není zodpovědný za selhání přetlakových ventilů. Ujistěte se, že výrobek je nafouknut na 6 PSI a pravidelně kontrolujte tento tlak za použití kalibrovaného tlakoměru. Zkontrolujte tlak před každým použitím. Výrobek si nasaďte, zkontrolujte, že je ve správné velikosti, a poupravte nastavitelné části.

 Skladování, vliv prostředí

Skladujte produkt v jeho balení za teploty nepřesahující 30°C. Venkovní teploty mohou měnit efektivitu ochranné výbavy, pokud přesahují 30°C. Nadmořská výška ovlivňuje tlak, vždy se ujistěte, že je produkt správně nafouknut.

 Čištění

Perte ručně, použijte houbičku.

 Škodlivé látky

KENNY RACING deklaruje, že produkt neobsahuje žádné škodlivé látky, které mohou ovlivnit uživatele. Nezbavujte se produktu jeho spálením – riziko toxických výparů.

 Význam „CE“ certifikace

Logo „CE“ na ochranné výbavě garantuje, že výrobce splnil všechny povinné požadavky na produkt a že „CE“ certifikační testování ukázalo splnění požadované absorpce nárazu dle standardů evropských směrnic a jiných průmyslových technických standardů. Splnění souvisejících požadavků je certifikováno společností CRITT SPORT LOISIR.

 

Můžeme Vám poradit?

Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

kenny

Značka Kenny se zrodila před více než 30 lety (1981) u Amiens. Tato francouzská firma se zaměřuje na oblečení pro motocross a off-road, nabízejí velkou řadu produktů pro MX, ATV a produkty týkající se jízdních kol.
Kenny podporuje mnoho jezdců - vítězů velkých událostí, jako je Cyril Despres – Dakar nebo Cedric Gracia - Světový pohár na horském kole. Kenny je jedním z lídrů na MX a dělají co nejvíce pro to, aby zahájily každou sezónu s inovovanými výrobky. Jejich politika je splnění potřeb každého, od příležitostných až po špičkové jezdce.

Ze stejné kategorie

Novinky na e-mail

Chcete dostávat aktuální informace o slevách, akcích a výhodách na Váš e-mail? Stačí jen vyplnit svůj e-mail.

Prodejna Brno

Heršpická 6
639 00 Brno

E-shop
Telefon: 602 588 148
E-mail: eshop@bonmoto.cz

Prodejna
Telefon: 604 205 839
E-mail: prodejna@bonmoto.cz

Otevírací doba
Po-Pá: 9:00 - 19:00
So: 8:00 - 16:00

Pobočka Praha

Vídeňská 362
252 42 Vestec
Telefon: 727 955 165
E-mail: praha@bonmoto.cz

Otevírací doba
Po-Pá: 9:00 - 19:00
So: 9:00 - 14:00

Abychom vám mohli web lépe přizpůsobit, uchováváme soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. Potřebuji více informací