MUC-OFF čistič MATT FINISH DETAILER 750ml

Novinka

Značka: Muc-Off / Produkty od Muc-Off

Cena s DPH: 470 

Cena bez DPH: 388 

Vyberte velikost

Potřebuješ poradit?
Přeměříme s tebou velikosti a uděláme cenu na míru.

Volejte každý den od 9 - 21h

Nech nám zprávu a ozveme se

Matt Finis Detailer 750ml

je určen pro jemné dočištění a ochranu saténově matných lakovaných povrchů, dalších matných povrchů a dokonce i vinylu.

  • bezpečný při použití na všechny matné povrchy a karbon
  • rychlé a snadné použití
  • vynikající pro detailní dočištění a ochranu
  • povrch zanechává bez šmouh
  • vytváří tvrdý a odolný ochranný povlak
  • suché a nelepivé složení redukuje ulpívání nečistot, zrychluje a zlevňuje další mytí
  • prevence skvrn a usazenin z vody na ošetřeném povrchu
  • plně biologicky odbouratelný
  • neobsahuje žádná rozpouštědla

Aplikace:
Před použitím doporučujeme Matt Finnis Detailer důkladně protřepat, aby došlo k aktivaci všech jeho složek. Rovněž doporučujeme zakrýt brzdové destičky a kotouče. Následně přípravek naneste na všechny matné povrchy. Povrch by měl být v ideálním případě čistý, suchý a chladný. Po aplikaci povrch setřete jemnou utěrkou z mikrovlákna a nechte uschnout. Neaplikujte na běhouny pneumatik!

Můžeme Vám poradit?

Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

muc-off logo

O nás

Ve společnosti Muc-Off je to hlavně o tom být aktivní. Ať už je to na horách, na cestě nebo ve skate-parku, jsme jednoduše rádi venku a to ve velkém. Jsme posedlí vyráběním těch nejinovativnějších pečujících prostředků, které udrží vás i vaše hračky v co nejlepší kondici a zároveň, aby v momentě, kdy skončíte, vypadaly stále jako nové.

Takže jaký je náš příběh? Všechno to začalo v době, kdy Right Said Fred byli příliš sexy pro svá trička (skladba „I’m too sexy“) a Downhill ještě nebylo součástí Světového poháru. Ano, tehdy v roce 1991 započali Rex a Mariln Trimnellovi naši historii s X-ite UK. Poté, co navrhli a vyrobili první sjezdovou odpruženou vidlici a Rex si vytvořil prfektně růžový sprej na čištění svého příslušenství. Ve zkratce, Rexův čistič byla ta nejlepší věc od krájeného chleba, a nedlouho poté slovo dalo slovo a zrodil se Muc-Off. Přesuneme se do roku 2016 a zde máte Muc-Off, vyhledávaná značka všemi top jezdci a závodníky od takových jako jsou Team Sky po Atherton Racing. A, pokud jste si toho nevšimli, nyní nabízíme o něco víc, než jen ten původní růžový čistič. Máme přípravky od čistících přes ochranné až po mazadla a samozřejmě nezapomínáme ani na péči o naše zákazníky.

Možná si říkáte, „To je hezké. Tihleti čistí kola a auta,“ ovšem pravdou je, že děláme mnohem víc než jen to. Taky rádi jezdíme a řídíme a jsme posedlí čímkoli, co zahrnuje rychlost a tlačí nás i naše hračky až do maxima. Pořád vymýšlíme něco nového a všechny naše nápady jsou vyvíjeny v našem domácím vývojovém centru Rexvým synem Alexem – naším vlastním MD (Mad developer = šílený vynálezce). Poté, co vymyslí něco nového, je to otestováno našimi výzkumníky a jezdci, abychom se ujistili, že každý Muc-Off produkt je jednoduše nejlepší na světě. Jakmile jsme s výsledky spokojeni, předáme výrobek na konečné testování našim profesionálním týmům. Až po tomto všem pustíme produkt do výroby pro veřejnost.

Co je to vlastně Muc-Off s Nano technologií?Muc-Off nanotech Bike CLeaner

V minulosti byly čisticí prostředky založeny na mikro částicích, což je pro představu částice materiálu o velikosti 1/80 velikosti lidského vlasu. Muc-Off ve složení Bike Cleaneru používá již nano částice, které mají velikost přibližně pouze 1/80000 průměru lidského vlasu.

Tato enormní redukce velikosti aktivních částic umožňuje Muc-Off složení pronikat daleko rychleji skrze špínu a velice jemně a šetrně ji uvolňovat již na molekulární úrovni. Takto uvolněné nečistoty lze následně jednoduše a bezpečně spláchnout vodou, přičemž již v této fázi mytí je povrchu poskytovaná potřebná anti-korozivní ochrana.

Lakovaný nebo kovový povrch vypadá pouhým okem velice hladký, ale pod mikroskopem je viditelná jeho nerovnost s množstvím dolíků a výběžků. Nano částice umí tyto mikroskopické nerovnosti vyplnit, spojit se s povrchem a vytvořit tak kluzkou ochrannou vrstvu, která již sama o sobě eliminuje adhezi nečistot k povrchu. Muc-Off nano technologie

Ze stejné kategorie

Novinky na e-mail

Chcete dostávat aktuální informace o slevách, akcích a výhodách na Váš e-mail? Stačí jen vyplnit svůj e-mail.

Prodejna Brno

Heršpická 6
639 00 Brno

E-shop
Objednávky: +420 602 588 148
E-mail: eshop@bonmoto.cz

Prodejna
Telefon: +420 601 346 518
E-mail: prodejna@bonmoto.cz

Otevírací doba
Po-Pá: 9:00 - 19:00
So: 8:00 - 16:00

Pobočka Praha

Vídeňská 362
252 42 Vestec
Telefon: +420 727 955 165
E-mail: praha@bonmoto.cz

Otevírací doba
Po-Pá: 9:00 - 19:00
So: 9:00 - 14:00

Abychom vám mohli web lépe přizpůsobit, uchováváme soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. Potřebuji více informací
`