Prodej pro podnikatele a živnostníky (na IČ) není omezen. Aktuální otevírací doba na prodejně v Brně a Praze.

SCHUBERTH přilba E1 Rival yellow

Výprodej -20% Doprava zdarma

Značka: Schuberth / Produkty od Schuberth

Původní cena: 17 500 

Akční cena s DPH: 14 000 

Cena bez DPH: 11 570 

Vyberte velikost

S skladem
M vyprodáno
L vyprodáno
XL vyprodáno
2XL vyprodáno

Potřebuješ poradit?
Přeměříme s tebou velikosti a uděláme cenu na míru.

Volejte každý den od 9 - 21h

Nech nám zprávu a ozveme se

Přilba Schuberth E1

Schuberth E1 je přilba pro Enduro jezdce. Má prvotřídně propracovaný aerodynamický tvar a je velmi tichá. Samozřejmostí je odnímatelný a omyvatelný interiér. Je vybavena uzavíratelnými ventilačními otvory, které jsou vybaveny odnímatelným a omyvatelným filtrem, který vyčistí vzduch v prašném prostředí.

E1 je vybavena dvěma integrovanými anténami pro zvýšení příjmu FM rádia a Bluetooth. Využití nejnovější komunikační technologie Cardo, Bluetooth® SRC-System slouží jako interkom s ostatními jezdci. Možnost připojení k jednotce GPS, k MP3 přehrávači nebo k připojení mobilního telefonu pro navigaci, poslech hudby nebo telefonních hovorů. SCHUBERTH SRC-Systém se prodává samostatně.

Funkce:

Interiér přilby byl navržen s menším počtem švů a univerzálnějším střihem výstelky.
Vylepšené EPS s integrovanými anténami pro SRC-Systém, který zlepšuje dosah rádia a Bluetooth.
Micro-lock řemínek na upnutí s posuvnou přezkou.
Vylepšený západkový mechanismus plexi.
Integrovaná sluneční clona.
Pro letošní rok se jezdci dočkali povedených barevných kombinací, které vznikly v novém designovém centru.

Skořepina:

Skořepina je nabízená ve dvou velikostech XS-M, L-2XL. Je vyrobená použitím typického procesu lisování, díky tomu umožňuje vysokou stabilitu a nízkou hmotnost. 

Materiál: S.T.R.O.N.G. vlákno, přilba je vyrobená ze skleněných vláken se speciální pryskyřicí, která se přidává a stlačuje ve vakuu při vysokém tlaku, díky kterému vznikne přilba, která je mimořádně robustní.

EPS:

EPS pěnová vložka má modulární konstrukci pro zajištění optimálního tlumení nárazů. Tato konstrukce zaručuje lepší vstřebávání a rozložení sil, optimální tlumení nárazů.

Výstelka:

Speciální výstelka přilby byla vyvinuta v souladu s konceptem SCHUBERTH Comfort Fit, který zajišťuje, aby přilba pohodlně a bezpečně seděla na hlavě ve všech situacích. Kombinace pečlivě vybraných materiálů Coolmax a Thermocool zajišťuje, aby výstelka odváděla vlhkost a při vyšší okolní teplotě měla chladící efekt.

Ventilace:

Díky konstrukci ventilačních otvorů se přívod čerstvého vzduchu zvyšuje až o 60%. Kombinace vícecestných kanálů (hlava / brada / ústa) v kombinaci s EPS pěnovou vložkou zajišťuje, že čerstvý vzduch je účinně rozváděn v celé oblasti hlavy.

Anti-Roll-Off System (A.R.O.S.) byl speciálně vyvinut jako bezpečnostní prvek a je začleněn do každé přilby SCHUBERTH. To zajišťuje, že přilba nemůže sjet z hlavy, když je uzavřená a řemínek správně nastaven. Nebezpečí je minimalizováno v důsledku malého úhlu náklonu.

Plexi:

Mechanismus EasyChange umožňuje měnit průzory velmi rychle a jednoduše, bez použití nářadí. Pozice City=Mikroventilace nabízí maximální ventilaci na cestách při nižších rychlostech. Pinlock fólie chrání plexi proti zamlžení.

Přilba E1 je certifikovaná dle norem DOT a ECE.

Součástí balení je i čiré plexi, bradový deflektor, pinlock a návod k obsluze

Můžeme Vám poradit?

Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

 

Stručné představení firmy Schuberth 

80 % všech úkonů se dělá ručně, a jenom pětinu pracovních činností obstarávají roboti. To se týká hlavně řezání, lakování, broušení a dalších „špinavých“ technologií. Každá skořepina projde po vyřezání vizuální kontrolou a jedna z deseti se musí podrobit zevrubnější prohlídce. Kvalitu si v Schuberthu hlídají opravdu na každém kroku.

Přilby Schuberth jak známo patří k nejbezpečnějším, a splňují drtivou většinu světových norem. Evropská bezpečnostní norma ECE 22.05 například ukládá výrobcům přileb povinnost udělat zátěžový test na deseti kusech ke každé sérii vydaných homologačních štítků (3 200 ks). Schuberth dokonce posílá na crash-test víc přileb, než je předepsané minimum.

Schuberth má i svůj vlastní aerodynamický tunel (jako jediný z výrobců přileb) a zaměstnává obrovský vývojový tým. To se může zdát - vzhledem k počtu modelů motocyklových přileb - až přehnané, ale vývojáři se věnují také ostatním přilbám z produkce značky Schuberth. 


Více na: http://www.motorkari.cz/clanky/clanky-reportaze/jak-se-vyrabi-prilby-schuberth-27444.html
Copyright © Motorkari.cz

Ze stejné kategorie

Novinky na e-mail

Chcete dostávat aktuální informace o slevách, akcích a výhodách na Váš e-mail? Stačí jen vyplnit svůj e-mail.

Prodejna Brno

Heršpická 6
639 00 Brno

E-shop
Objednávky: +420 602 588 148
E-mail: eshop@bonmoto.cz

Prodejna
Telefon: +420 601 346 518
E-mail: prodejna@bonmoto.cz

Otevírací doba
Po-Pá: 9:00 - 19:00
So: 9:00 - 16:00

Pobočka Praha

Vídeňská 362
252 42 Vestec
Telefon: +420 727 955 165
E-mail: praha@bonmoto.cz

Otevírací doba
Po-Pá: 9:00 - 19:00
So: 9:00 - 14:00

Abychom vám mohli web lépe přizpůsobit, uchováváme soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. Potřebuji více informací
`