SCORPION přilba EXO-930 Cielo pearl white/black

Doprava zdarma

Značka: ScorpionExo / Produkty od ScorpionExo

Cena s DPH: 5 950 

Cena bez DPH: 4 917 

Vyberte velikost

XS dočasně nedostupné
S skladem
M dočasně nedostupné
L dočasně nedostupné

Zaplaťte dle svých možností, zboží máte doma ihned.

Potřebuješ poradit?
Přeměříme s tebou velikosti a uděláme cenu na míru.

Volej každý den od 9 - 21h

Výklopná přilba EXO-930 

Novinka od značky SCORPION, která je pokračováním starší série výklopných přileb EXO-920. Přináší modernější design a především vylepšenou ventilaci.

 • Sluneční clona
 • Plexi s přípravou pro PinLock
 • KWIKWICK2® interiér 
 • Nosní deflektor a bradový deflektor
 • Úprava interiéru umožňující použití většiny standardních typů dioptrických brýlí
 • Zapínání na mikrometrickou přezku

Použité technologie

 • Kwikwick II & III™ Kwikwick II & III™

  antibakteriální tkanina, která Vás díky svým vlastnostem udrží v chladu a v suchu i během horkých letních dní a zároveň zajišťuje teplo během chladného počasí. Lícnice i výstelky jsou snadno vyjmutelné a pratelné.

 • Everclear Everclear

  Úprava plexi a slunečních clon, která celkově zlepšuje jejich vlastnosti. Everclear™ minimalizuje mlžení. Tato technologie byla vyvinuta s licencí Kanadské společnosti, která se specializuje v tomto průmyslu. Každé plexi je opatřeno proti poškrábání, má speciální vodoodpudivou vrstvu a prošlo exkluzivním tepelným svařováním.

 • Speedview™ Speedview™

  Zatahovací sluneční clona, která je po obou stranách ošetřena proti mlžení.

 • Pinlock Maxvision™ Pinlock Maxvision™

  Pinlock® 100% Max Vision® zajišťuje 100% ochranu proti zamlžení. Protimlžící fólie je umístěna přímo na plexi, aby zajišťovala maximální viditelnost.

 • Kwikfit Kwikfit

  Lícnice jsou připraveny na použití mnoha různých stylů dioptrických brýlí.

Můžeme Vám poradit?

Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

ScorpionExoTM je, velice jednoduše, další vlna v designování a výrobě motocyklových přileb a ochranném vybavení. ScorpionExoTM Helmets jsou navrhovány jedněmi z nejvyhledávanějších designérů přileb na světě, v součtu se 178 lety zkušeností v oboru.

A jejich divoké a inovativní grafické designy jsou vytvořeny v ohniscích kreativity extrémních sportů po celém světě, od Evropy po Jižní Kalifornii, aby zůstali dva kroky napřed v tomto rychle se vyvíjejícím se odvětví.

Továrna Scorpion Sports – Velké Hnízdo (The Big Nest) je nejmodernějších 86000 čtverečních metrů plochy, obsazený až 600 zkušenými techniky, z nichž každý je oddaný tvorbě nejlepších přileb na světě. Téměř každá operace potřebná k tvorbě světových přileb je situována do tohoto úžasného zařízení od tvorby skořep a podšívek až po balení a expedici. Mnoho značek jednoduše nakoupí přilby od velkovýrobců přileb a na ty si nalepí svoje značky. A mnoho dalších značek zadává většinu své výroby menším společnostem. To Scorpion nedělá – protože chceme kontrolu nad každou operací, každým detailem a tím zajistit optimální kvalitu, sebejistotu-dodávající celistvost a maximální efektivnost. Tento smysl pro detaily se promítá už jen tím, že každá přilba ScorpionExoTM je certifikována ECE 22-05 (testována TÜV Rheinland) nebo schválena SNELL foundation pro USA.

V průběhu jen několika let se ScorpionExo dostalo do Top 5 vedoucích značek na Americkém trhu a nastal čas, aby i evropští motorkáři objevili naši výjimečnou kvalitu a inovace. Proto jsme umístili naše Evropské sídlo v srdci Evropy ve francouzském Štrasburku.

Podobné produkty

Novinky na e-mail

Chcete dostávat aktuální informace o slevách, akcích a výhodách na Váš e-mail? Stačí jen vyplnit svůj e-mail.

Prodejna Brno

Heršpická 6
639 00 Brno

E-shop
Objednávky: +420 602 588 148
E-mail: [email protected]

Prodejna
Telefon: +420 601 346 518
E-mail: [email protected]

Otevírací doba
Po-Pá: 9:00 - 18:00
So: 9:00 - 14:00

Pobočka Praha

Vídeňská 362
252 42 Vestec
Telefon: +420 727 955 165
E-mail: [email protected]

Otevírací doba
Po-Pá: 9:00 - 18:00
So: 9:00 - 14:00

Abychom vám mohli web lépe přizpůsobit, uchováváme soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. Potřebuji více informací
`