SHOEI přilba X-SPIRIT II Marquez 2 TC1

Výprodej -30% Doprava zdarma

Značka: Shoei / Produkty od Shoei

Původní cena: 22 900 

Akční cena s DPH: 15 990 

Cena bez DPH: 13 215 

Vysoce kvalitní helma nejvyšší řady firmy Shoei. Nově přepracovaný model X-Spirit, nyní s označením X-Spirit II. 
I u tohoto modelu je použit 100% nemlžící systém plexi PINLOCK.  Přilba má dokonale propracovaný systém odvětrávání se vstupy v části úst, horní oblouk nad obočím a 2 výstupy v zadní části s odvětraným límcem. Ač se jedná o sportovní přilbu je díky všem těmto vlastnostem velice komfortní. Součástí helmy je i nosní deflektor koncentrující vzduch přímo do čelního ústního difuzoru. Interiér z antialergenního materiálu QUICK – DRY je  vyjímatelný a pratelný. Komfort užívání doplňuje i bradový deflektor, zabraňující vnikání spodních vzduchových proudů do helmy. Zapínání této helmy je řešeno nejbezpečnější technologií, tedy systémem DD-kroužků. 
Lze si přikoupit i náhradní tónovací plexi– viz sekce příslušenství.

Vnější skořepina helmy se vyrábí ve 4 různých velikostech pro maximální bezpečnost ( 1. XS-S, 2. M, 3. L, 4. XL-XXL).

Můžeme Vám poradit?

Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

SHOEI se věnuje vývoji špičkových technologií přileb od roku 1958. Firmu založil s nesmírným zapálením Eitaro Kamata, který navrhl a používal první produkty výhradně pro závodní sektor.
Co je úžasné, i podle dnešních měřítek je rychlost, s jakou se SHOEI stala populární po celém světě: začala v druhé polovině šedesátých let. Shoei reputaci jako top značky kvality rozšířila nejprve po USA, později na trh v Evropě.
SHOEI vyrábí všechny přilby (a všechny náhradní díly) v Japonsku, přestože výrobní náklady tam již dávno přesáhly úroveň evropských standardů. Proč? Protože zaměstnanci v Shoei továrnách berou každou přilbu jako osobní výzvu. Vadné výrobky jsou prakticky neslýchané, protože každá jednotlivá část odráží ducha, ambice a smysl pro detail, který je tak typický pro Shoei.

 Historie

Jméno Shoei je již dlouho synonymem prémiových přileb. Ve vývoji a výrobě se kombinují nejnovější technologie se zpětnou vazbou od zákazníků. Společnost Shoei má více než 50 let zkušeností. První přilba Shoei byla vyrobena zakladatelem firmy již v roce 1959. Dnes je každá přilba, za pomoci sofistikovaného procesu, ručně vyráběna. Na výrobě jedné přilby se podílí 50 lidí.

Racing

Přilby Shoei jsou výsledkem mnoha hodin výzkumu a vývoje, důležitější je však doba, strávená testováním přileb. Tomuto testování se věnuje profesionální závodní tým. S přilbami Shoei jezdí mnoho závodníků MotoGP, jako jsou například Marc Marquez, Brandley Smith, Josh Grant, nebo Dean Wilson.

Podobné produkty

Novinky na e-mail

Chcete dostávat aktuální informace o slevách, akcích a výhodách na Váš e-mail? Stačí jen vyplnit svůj e-mail.

Prodejna Brno

Heršpická 6
639 00 Brno

E-shop
Telefon: 602 588 148
E-mail: eshop@bonmoto.cz

Prodejna
Telefon: 604 205 839
E-mail: prodejna@bonmoto.cz

Otevírací doba
Po-Pá: 9:00 - 19:00
So: 8:00 - 16:00

Pobočka Praha

Karlovarská 227/55
163 00 Praha 6
Telefon: 727 955 165
E-mail: praha@bonmoto.cz

Otevírací doba
Po-Pá: 10:00 - 19:00
So: Zavřeno