E-shop jede na 120%. Doprava zdarma při objednávce nad 500 Kč. Prodejny v Brně i Praze jsou otevřeny.

TCX boty COMP EVO white/orange VYSTAVENÉ

Vystavené Doprava zdarma

Značka: TCX / Produkty od TCX

Původní cena: 10 750 

Akční cena s DPH: 8 600 

Cena bez DPH: 7 107 

Vyberte velikost

38 již nedostupné
39 již nedostupné
40 již nedostupné
41 již nedostupné
42 již nedostupné
43 již nedostupné
44 již nedostupné
45 skladem
46 již nedostupné
47 již nedostupné
48 již nedostupné

Potřebuješ poradit?
Přeměříme s tebou velikosti a uděláme cenu na míru.

Volejte každý den od 9 - 21h

Nech nám zprávu a ozveme se

 • Jedná se o boty, které byly vystavené na prodejně.
  Mohou jevit známky lehkého opotřebení či vyblednutí.
  Záruka 2 roky. Záruka se nevztahuje na barevnou stálost bot.

Pánské boty

 • materiál mikrovlákno a PU výztuhy vysoce odolné proti opotřebení
 • interiér boty z prodyšné tkaniny, vycpávaná oblast kolem kotníku
 • Double Flex Control system – kloubový systém zabraňující uvedení nohy do nepřirozené polohy
 • PU nastavitelný holenní plát
 • ochrana proti vysokým teplotám od výfuku
 • zadní PU výztuha paty
 • PU výztuha špice
 • ocelové špice
 • 4 nastavitelné hliníkové přezky
 • nová podrážka specificky vytvořená pro použití na ENDURO a MX
 • CE certifikace
 • D.F.C. – Double Flex Control – kloubový systém připevněný k botě v oblasti kotníku dvěma šrouby a je určen k omezení pohybu vpřed a vzad pro její ochranu. Specifická konstrukce kloubu umožňuje pohyb nohy vpřed do 18 stupňů a vzad do 15 stupňů, čímž zabraňuje nepřirozenému ohybu nohy a zranění.

Můžeme Vám poradit?

Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

CERTIFIKACE

Firma TCX ® je na špičkové úrovni v bezpečnosti pro motocyklisty, kdy v průběhu let ladila a následně patentovala své účinné funkční systémy ve snaze o extrémní ochranu v kombinaci s maximálním pohodlím. Byli první, kteří uvedli na trh boty pro motocyklisty s osvědčením podle předpisu EN13634.
Tvrdě pracovali na nabídkách nových kolekcí, které jsou v souladu s novými normami pro vyšší bezpečnost. Dnes je firma v pozici, kdy zaručuje CE certifikovanou obuv pro všechna použití: na silnici, na off-road závodění, s využitím pro turistiku a dokonce i obuv určenou pro městské a odpočinkové použití, jako jsou nyní  zavedené řady TCX ® tenisky.

POSLÁNÍ

Obětavost a soulad s hodnotami technologie a inovace vedly k tomu, že se firma rozvíjí, rozrůstá a každý den si získává důvěru svých klientů. Toto je cesta, od které se nechtějí odchýlit. V současné době nabízí nejvíce kompletní sortiment bot na trhu: od obuvi pro silniční závody, pro off-road obuv, turistické boty a všechny druhy volnočasové obuvi, včetně některých modelů určených především pro ženy.
Všechna obuv má exkluzivní bezpečnostní řešení, které vždy představovalo hlavní rys a srdeční poslání firmy. Každý model, který dodávají na trh, byl a je vyvíjen s nejmodernějšími poznatky použitých materiálů, bezpečnostních prvků a vyhledání nejlepší funkčnosti pro široké spektrum použití. Všechny modely jsou vždy testovány těmi nejlepšími sportovci v nejextrémnějších podmínkách a to v každé fázi tvorby produktu, od vývoje modelu se zavedením nových ochranných systémů, po pohodlnost a konformnost, pro používání koncovým zákazníkem. Přesně podle výše uvedených zásad tato velká TCX® rodina funguje, vytváří obuv nejen pro zákazníky s vášní pro motocykly, pro mistry v motocyklových závodech, ale i pro své fandící fanoušky.

POUŽITÉ TECHNOLOGIE

T.C.S.® Torsion Control Systém CARBON TECH

Torzní Control System® umožňuje boční a podélný pohyb kotníku v rámci svých fyziologických mezí a zabraňuje nadměrnému kroucení a riziku zlomenin kloubu. CARBON TECH Torsion Control System® je evolucí T.C.S.® systému v  zavedení uhlíkových vláken. Hlavními výhodami jsou snížení celkové hmotnosti boty, vyšší mechanická kontrola kotníku a nohy a lepší odolnost v případě nárazu. Nový horní spojovací kloub také zlepšuje pružnost bot, zvyšuje ochranu bérce a lýtka a zajišťuje přesnější ovládání podélného a příčného pohybu kotníku.

kloubní systém boty

M.C.S.® Metatarsal Control System

Metatarsal Control System® má polyuretanovou strukturu s flexí v oblasti nártu, která přiléhá plněji k noze a poskytuje volnost pohybu potřebného pro jízdu, při současném zajištění maximální ochrany v případě nehody. Systém je navržen tak, aby při ovládání nártu pohybem směrem nahoru a dolů, se dvěma polohami, nedošlo k poškození kloubů.
Koncept bezpečnosti je dále zdůrazněn vnitřní strukturou polyuretanu připojeného k systému M.C.S.® na pokrytí boční strany nohy, který nabízí maximální ochranu v případě nárazu.

M.C.S.

Precise Air Fit System

Prostřednictvím tohoto nastavovacího systému TCX® střediska pro výzkum a vývoj se našlo perfektní řešení pro poskytnutí vynikajícího pohodlí pro všechny jezdce, protože tento systém je schopen přizpůsobit se jakémukoli tvaru chodidla. Systém zahrnuje vzduchovou komoru vyrobenou z antibakteriálního, antialergického polyuretanu, který umožňuje měnit objem pomocí čerpadla vloženého v horní části boty. Vzduchová komora je rozdělena do oblastí o rozdílných tloušťkách, jejichž cílem je sledovat tvar nártu a nohy v nejlepším možném způsobu nafouknutí. Proto použití tohoto čerpadla je možné postupně nafukovat vzduchové komory, pro nastavování tlaku na noze a proto optimalizaci nošení. A konečně, mosazný a ocelový vzduchový ventil umožňuje jemné nastavení a plnou deflaci vzduchové komory, aby bylo jednodušší vytáhnout nohu z boty.

čerpadlo

čerpadl.

GORE-TEX®Membrane

Tento jemný materiál má důležité funkce, jako je dlouhodobé izolační vlastnosti, vynikající odolnost vůči nejextrémnějším teplotám a vysokou odolností vůči opotřebení. Speciální mikroporézní struktura textilie GORE-TEX ® z expandovaného PTFE obsahuje asi 1400 milionů mikroskopických pórů na čtvereční centimetr. Tyto póry jsou přibližně 20.000 krát menší než kapka vody, ale 700 krát větší než molekuly vodní páry. Takže i když voda nemůže proniknout do GORE-TEX® membrány v kapalné formě, může se snadno odpařit. To má za následek  zcela vodotěsnou bariéru, která znamená, že boty můžou být použity ve všech klimatických podmínkách, zaručující maximální pohodlí a optimální prodyšnost.

GORE-TEX Extended Comfort obuv

 • Trvalá nepromokavost a prodyšnost
 • Optimalizovaný komfort v prostředí pro mírné a teplejší podmínky
 • Při vyšších úrovních činnosti
 • Non-izolační vlastnosti pro nejmenší udržení tepla

GORE-TEX® Performance Comfort

 • Trvalá nepromokavost a prodyšnost
 • Optimalizovaný komfort pro klima za mírných podmínek
 • Středně izolační vlastnosti pro udržení tepla

goretex

goretex1

C.F.S. - Comfort Fit System

Comfort Fit System, vyvinutý v průběhu let TCX® znalostí, byl vždy jednou ze silných stránek v turistických botech. Tato speciální a prakticky úplně ruční metoda umožňuje boty, které mají být ve tvaru nohy, přesně reprodukovat anatomii chodidla, což je ve výsledku mimořádně pohodlné a ideální řešení pro dlouhodobé používání bot v různých situacích.

comfort

W.F.C. - Woman Fitting Concept

Tvar rozsahu TCX® lady byl navržen tak, aby dokonale odpovídal anatomii ženského chodidla, které je strukturálně odlišné od mužského chodidla, zejména v oblasti nártu, kde je tenčí s výraznější plochou nártu a obecně menší patou.

ženy

Airtech Technology

Tato exkluzivní technologie byla vyvinuta sekcí TCX R&D pro motocyklisty při používání v nejteplejších obdobích. Spojuje v sobě vysoce prodyšný svršek vyroben z otěruvzdorné Cordurou® tkaniny s vrstvou plsti a GORE-TEX Extended Comfort Footwear membránou. Nabízí tak vyšší stupeň prodyšnosti a absolutní vodotěsnosti.

voděod.

H.P.F.S. - Hight Performance Fitting System

 • Oboustranné zapínání na zip umožňuje široké otevírání boty a snazší krok;
 • Zadní suchý zip pro lepší přizpůsobení širších lýtek;
 • Vnitřní horní část je vybavena polstrovaným límcem a zadním jazykem pro zajištění dokonalého pohodlí. Široký prostor pro vnitřní umístění kalhot.

hpsf

D.F.C. - Double Flex Control System

Nový Double Flex Control System je vybaven PU kloubem v oblasti kotníku s cílem zlepšit vpředu a vzadu flexibilitu nohy. Tento systém je připevněn k botě dvěma bočními šrouby skrytých na úrovni kotníku. Tato speciální konstrukce umožňuje přední flexibilitu až 18 stupňů a díky dvěma výstupkům, které kloužou uvnitř specializovaných kapes, umožňuje zadní flexibilitu až o 15 stupňů, čímž se zabrání zbytečnému  nadměrnému rozšíření a  noha jezdců je tak lépe chráněna od poranění.

flexe

 

Ze stejné kategorie

Novinky na e-mail

Chcete dostávat aktuální informace o slevách, akcích a výhodách na Váš e-mail? Stačí jen vyplnit svůj e-mail.

Prodejna Brno

Heršpická 6
639 00 Brno

E-shop
Telefon: 602 588 148
E-mail: eshop@bonmoto.cz

Prodejna
Telefon: 604 205 839
E-mail: prodejna@bonmoto.cz

Otevírací doba
Po-Pá: 9:00 - 19:00
So: 8:00 - 16:00

Pobočka Praha

Vídeňská 362
252 42 Vestec
Telefon: 727 955 165
E-mail: praha@bonmoto.cz

Otevírací doba
Po-Pá: 9:00 - 19:00
So: 9:00 - 14:00

Abychom vám mohli web lépe přizpůsobit, uchováváme soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. Potřebuji více informací
`