Prodejna Brno

PARKOVÁNÍ: Parkování v areálu je zpoplatněno, ale všichni naši zákazníci mají 3 hodiny parkování ZDARMA. Parkovací lístek Vám bude po předložení na pokladně v prodejně odblokován k výjezdu.
Motorky mají průjezd volný - nemusí si u závory brát lístek, závoru prostě objeďte.

Heršpická 800/6
639 00 Brno

Telefon: 604 205 839
E-mail: 
prodejna@bonmoto.cz 

E-shop

Telefon: 602 588 148
E-mail: eshop@bonmoto.cz
(Pro lepší komunikaci si připravte číslo Vaší objednávky, datum objednání a jméno objednávajícího.)

Prodejna Brno

Na prodejně přijímáme platby kartou.


Otevírací doba na prodejně

Po-Pá 9:00 - 19:00
So 8:00 - 16:00

Pro výběr kompletní výbavy doporučujeme návštěvu mimo špičku, aby se vám prodejci mohli plně věnovat.

Návštěvnost na prodejně

Tým

Velkoobchod

Administrativa

Jaroslava

Administrativa, reklamace

Petra

Administrativa

Jarka

Účetnictví

Kristýna

Administrativa

Pokladna

Vedení

Martin

Jednatel

Kde nás najdete

Naši novou prodejnu Bonmoto najdete v areálu Kasahouse ( budova bývalé Typografie) na adrese Heršpická 800/6 v Brně.

Pokud k nám pojedete autem, velká parkovací plocha Vám zaručuje bezproblémové stání přímo u prodejny. Pokud využíváte GPS navigaci, zadejte adresu Heršpická 800/6.

Cesta od centra z ulice Poříčí: z ulice Poříčí zabočte na světelné křižovatce vpravo přes řeku na ulici Heršpická. Jeďte rovně a po cca 50 m odbočte vpravo a ihned vlevo přes vrátnici areálu Kasahouse. Hned za vrátnicí jeďte vpravo a projeďte rovně krytým parkovištěm opět ven.  Vlevo uvidíte parkovací stání přímo před prodejnou Bonmoto.

 

Cesta od ulice Renneská: jeďte směr ulice Polní, za úřadem práce doleva na ulici Dvorská a následně doprava přes vrátnici areálu Kasahouse. Hned za vrátnicí jeďte vpravo a projeďte rovně krytým parkovištěm opět ven.  Vlevo uvidíte parkovací stání přímo před prodejnou Bonmoto.

 

Cesta z dálnice od Vídně: jeďte směr centrum na ulici Heršpická, u Bauhasu zabočte na světelné křižovatce vlevo na ulici Polní, která se následně stáčí doprava. Jeďte po ulici Polní stále rovně a za objektem Kasahouse zabočte vpravo na ulici Dvorská a následně doprava přes vrátnici areálu Kasahause. Hned za vrátnicí jeďte vpravo a projeďte rovně krytým parkovištěm opět ven.  Vlevo uvidíte parkovací stání přímo před prodejnou Bonmoto.

 

Pokud k nám pojedete MHD, jeďte tramvají číslo 6 nebo 8 na zastávku Vojtova. Dejte se směr ulice Polní, za úřadem práce zabočte doleva na ulici Dvorská a následně doprava přes vrátnici areálu Kasahouse. Hned za vrátnicí jďete vpravo a projďete rovně krytým parkovištěm opět ven.  Vlevo uvidíte prodejnu Bonmoto (vzdálenost je 5 minut chůze od zastávky tramvaje).

 

Na prodejně se snažíme o individuální a přátelský přístup, vždy ochotně pomáháme s výběrem našim stálým i nově příchozím zákazníkům.

Na trhu jsme již od roku 2000 a tyto více jak desetileté zkušenosti s prodejem moto vybavení se snažíme uplatnit při každé Vaší návštěvě.

Virtuální prohlídka prodejny

Novinky na e-mail

Chcete dostávat aktuální informace o slevách, akcích a výhodách na Váš e-mail? Stačí jen vyplnit svůj e-mail.

Prodejna Brno

Heršpická 6
639 00 Brno

E-shop
Telefon: 602 588 148
E-mail: eshop@bonmoto.cz

Prodejna
Telefon: 604 205 839
E-mail: prodejna@bonmoto.cz

Otevírací doba
Po-Pá: 9:00 - 19:00
So: 8:00 - 16:00

Pobočka Praha

Vídeňská 362
252 42 Vestec
Telefon: 727 955 165
E-mail: praha@bonmoto.cz

Otevírací doba
Po-Pá: 9:00 - 19:00
So: 9:00 - 14:00

Abychom vám mohli web lépe přizpůsobit, uchováváme soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. Potřebuji více informací