MUC-OFF čistič DISC BRAKE CLEANER 400ml

Novinka

Značka: Muc-Off / Produkty od Muc-Off

Cena s DPH: 345 

Cena bez DPH: 285 

Vyberte velikost

Potřebuješ poradit?
Přeměříme s tebou velikosti a uděláme cenu na míru.

Volejte každý den od 9 - 21h
+420 607 007 562

Nech nám zprávu a ozveme se

Muc-Off Motorcycle Disc Brake Cleaner 400ml

je čistící prostředek s novým složením speciálně přizpůsobeným požadavkům na čištění  brzdového systému motocyklů. Je určený speciálně pro tolik potřebné rychlé a efektivní čištění všech druhů kotoučových brzd i v těch nejtěžších podmínkách. 
Tento speciální čistič pomáhá zvýšit brzdný účinek destiček díky hloubkovému odstranění brzdového prachu, brzdové kapaliny nebo jiných nečistot ze všech partií brzdového systému. 
Větší síla, lepší hydratační účinek, stejná ohleduplnost k materiálům.

Motorcycle Disc Brake Cleaner

 • má jedinečné složení s přidanými kondicionéry, které navracejí brzdovým destičkám jejich měkkost a vlhkost a tím výrazně omezuji skřípot a prodlužují jejich životnost
 • rychle odstraňuje brzdový prach, olej a špínu z destiček i brzdového kotouče
 • v případě aplikace je bezpečný na
  • gumu
  • plast
  • kov
  • elox
  • carbon
  • lak
 • na vzduchu rychle vysychá a nezanechává po sobě žádné usazeniny!

Čím se však Muc-Off Motorcycle Disc Brake Cleaner odlišuje od konkurenčních produktů, je jeho patentovaná hydratační složka, která navrací destičkám jejich měkkost a vlhkost, působí kladně na životnost brzdových komponentů, obnovuje brzdný účinek a rapidně redukuje pískání brzdových destiček.

Aplikace:

Před aplikací doporučujeme demontáž brzdiče, eventuálně pro dosažení ještě lepšího účinku i demontáž brzdových destiček. Produkt důkladně protřepeme, aby došlo k aktivaci všech jeho složek, a opatrně naneseme na destičky a kotouče z obou stran. Na kotouče lze použít čistý a měkký hadřík, pomocí kterého Disck Brake Cleaner aplikujeme. Kotouče pečlivě otřeme, brzdové destičky necháme vyschnout a vše opět namontujeme. Protože Muc-Off Disc Brake Cleaner na vzduchu rychle vysychá, není třeba používat vodu a ani tento postup nedoporučujeme.

Můžeme Vám poradit?

Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

muc-off logo

O nás

Ve společnosti Muc-Off je to hlavně o tom být aktivní. Ať už je to na horách, na cestě nebo ve skate-parku, jsme jednoduše rádi venku a to ve velkém. Jsme posedlí vyráběním těch nejinovativnějších pečujících prostředků, které udrží vás i vaše hračky v co nejlepší kondici a zároveň, aby v momentě, kdy skončíte, vypadaly stále jako nové.

Takže jaký je náš příběh? Všechno to začalo v době, kdy Right Said Fred byli příliš sexy pro svá trička (skladba „I’m too sexy“) a Downhill ještě nebylo součástí Světového poháru. Ano, tehdy v roce 1991 započali Rex a Mariln Trimnellovi naši historii s X-ite UK. Poté, co navrhli a vyrobili první sjezdovou odpruženou vidlici a Rex si vytvořil prfektně růžový sprej na čištění svého příslušenství. Ve zkratce, Rexův čistič byla ta nejlepší věc od krájeného chleba, a nedlouho poté slovo dalo slovo a zrodil se Muc-Off. Přesuneme se do roku 2016 a zde máte Muc-Off, vyhledávaná značka všemi top jezdci a závodníky od takových jako jsou Team Sky po Atherton Racing. A, pokud jste si toho nevšimli, nyní nabízíme o něco víc, než jen ten původní růžový čistič. Máme přípravky od čistících přes ochranné až po mazadla a samozřejmě nezapomínáme ani na péči o naše zákazníky.

Možná si říkáte, „To je hezké. Tihleti čistí kola a auta,“ ovšem pravdou je, že děláme mnohem víc než jen to. Taky rádi jezdíme a řídíme a jsme posedlí čímkoli, co zahrnuje rychlost a tlačí nás i naše hračky až do maxima. Pořád vymýšlíme něco nového a všechny naše nápady jsou vyvíjeny v našem domácím vývojovém centru Rexvým synem Alexem – naším vlastním MD (Mad developer = šílený vynálezce). Poté, co vymyslí něco nového, je to otestováno našimi výzkumníky a jezdci, abychom se ujistili, že každý Muc-Off produkt je jednoduše nejlepší na světě. Jakmile jsme s výsledky spokojeni, předáme výrobek na konečné testování našim profesionálním týmům. Až po tomto všem pustíme produkt do výroby pro veřejnost.

Co je to vlastně Muc-Off s Nano technologií?Muc-Off nanotech Bike CLeaner

V minulosti byly čisticí prostředky založeny na mikro částicích, což je pro představu částice materiálu o velikosti 1/80 velikosti lidského vlasu. Muc-Off ve složení Bike Cleaneru používá již nano částice, které mají velikost přibližně pouze 1/80000 průměru lidského vlasu.

Tato enormní redukce velikosti aktivních částic umožňuje Muc-Off složení pronikat daleko rychleji skrze špínu a velice jemně a šetrně ji uvolňovat již na molekulární úrovni. Takto uvolněné nečistoty lze následně jednoduše a bezpečně spláchnout vodou, přičemž již v této fázi mytí je povrchu poskytovaná potřebná anti-korozivní ochrana.

Lakovaný nebo kovový povrch vypadá pouhým okem velice hladký, ale pod mikroskopem je viditelná jeho nerovnost s množstvím dolíků a výběžků. Nano částice umí tyto mikroskopické nerovnosti vyplnit, spojit se s povrchem a vytvořit tak kluzkou ochrannou vrstvu, která již sama o sobě eliminuje adhezi nečistot k povrchu. Muc-Off nano technologie

Ze stejné kategorie

Novinky na e-mail

Chcete dostávat aktuální informace o slevách, akcích a výhodách na Váš e-mail? Stačí jen vyplnit svůj e-mail.

Prodejna Brno

Heršpická 6
639 00 Brno

E-shop
Telefon: 602 588 148
E-mail: eshop@bonmoto.cz

Prodejna
Telefon: 604 205 839
E-mail: prodejna@bonmoto.cz

Otevírací doba
Po-Pá: 9:00 - 17:00
So: 9:00 - 13:00

Pobočka Praha

Vídeňská 362
252 42 Vestec
Telefon: 727 955 165
E-mail: praha@bonmoto.cz

Otevírací doba
Po-Pá: 9:00 - 17:00
So: 9:00 - 13:00

Abychom vám mohli web lépe přizpůsobit, uchováváme soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. Potřebuji více informací
`