Čistíme sklady, slevy až -80%

SIDI boty ATOJO SRS black/black

Akce -10% Doprava zdarma

Značka: Sidi / Produkty od Sidi

Původní cena: 13 200 

Akční cena s DPH: 11 880 

Cena bez DPH: 9 818 

Vyberte velikost

40 na objednání
41 na objednání
42 na objednání
43 skladem
44 na objednání
45 na objednání
46 na objednání
47 na objednání

Potřebuješ poradit?
Přeměříme s tebou velikosti a uděláme cenu na míru.

Volejte každý den od 9 - 21h

Nech nám zprávu a ozveme se

ATOJO SRS 

Motokrosové boty navržené a vyvinuté Sidi speciálně pro splnění těch nejvyšších požadavků.

Aby bylo možné neustále poskytovat jezdci dobré vnímání řízení a pocit dokonalé synchronizace s jeho motocyklem, musí být motokrosová bota odolná, pohodlná a vyrobená z materiálů nejvyšší kvality.

Tato inovativní bota obsahuje všechny základní funkce, které musí mít motokrosová bota. Kromě toho tato bota váží podstatně méně ve srovnání s předchozími modely, přesto však neohrozila výkon, pohodlí ani ochranu. Výška boty, stejně jako další detaily, plně odrážejí požadavky profesionálních sportovců.

Technologie:

  • Termoplastická přední holenní deska je anatomicky tvarovaná a vyměnitelná, exkluzivní patent SIDI
  • Vyměnitelná nylonová vložka pro ochranu hřbetu nohy (metatarsus)
  • Termoplastický chránič na špici boty
  • Podpatek je anatomicky tvarovaný a vyroben z PU. Jeho konkrétní podoba byla navržena a realizována, aby zajistila větší bezpečnost paty v případě kroucení. Tato pata zaručuje pohodlí a stabilitu.
  • Zapínání boty třemi nezávislými přezkami. Každá z přezek je složena ze zoubkovaného pásku a háčku s mikrometrickou paměti. Přezky, pásky i háčky jsou vyměnitelné.
  • Vrchní část boty je zajistěna suchým zipem.
  • Pohybový kloubní systém Flex. Atojo SRS má dva klouby. První je těsně pod kotníkem, aby se snížila šířka v kotníku a zvýšila aerodynamičnost bot. Hybnost je omezená, aby se zamezilo kroucení kotníku, klenby a přepínání šlach v případu úrazu. Druhý kloub je nad kotníkem a funguje synchronně s prvním kloubem. Zlepšuje pohyblivost boty bez snížení pevnosti a ochrany.
  • Atojo SRS má kloubový kotníkový spoj, s názvem "HYPER rozšiřující modul", jedná se o zcela revoluční technologii. Zabraňuje přílišnému ohnutí kotníku, nártu a natažení zadní šlachy, když se noha nahýbá dopředu nebo dozadu. Tato technologie zaručuje jezdcovu bezpečnost.

Tato bota byla vyvinuta na základě potřeb šampionů. K vytvoření a testování tohoto modelu přispěli jezdci Sidi. Alessandro Lupino ve spolupráci s techniky Sidi přispěl svými významnými zkušenostmi k vývoji této boty a ke každému konkrétnímu detailu. Devítinásobný mistr světa Tony Cairoli nám poskytl cenné rady, které pomohly našim specialistům zdokonalit důležité funkce. Po úspěchu ve třídě MX2 se mladý, nadějný Jorge Prado nemůže dočkat, až bude moci letět s touto novou botou na svém motocyklu v MXGP.

Můžeme Vám poradit?

Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

Historie firmy SIDI

Specializovaný výrobce obuvi

Obrázek z hitorie firmy SIDIFirma SIDI byla založena v roce 1960 jako dílna na výrobu turistické obuvi. V roce 1970 se SIDI začíná specializovat na cyklistickou obuv a obuv určenou pro terénní i silniční motocyklisty.

Dino Signori, zakladatel SIDI, spojil vášeň pro cyklistiku s více než 50 lety zkušeností s výrobou a vývojem sportovní obuvi.

Díky této vášni a hluboké intuitivní znalosti obchodu se SIDI stala lídrem na trhu v oblasti produkce cyklistických a motocyklových bot. Po pěti letech jedinečné vyváženosti tradice a inovace, stylu a pohodlí si sportovní obuv SIDI vybudovala výjimečné místo v oboru.

Silné propojení mezi společností a jejím zakladatelem se odráží na logu značky SIDI, které vzniklo spojením iniciálu Dina Signori. V roce 1974 byl k logu SIDI přidán symbol „víru“, který prezentuje sílu a dynamiku.

Logo SIDI tak dostalo podobu, kterou dnes všichni dobře známe. Z původně jednoduchého loga, se obchodní značka SIDI stala jednou z nejvýraznějších a nejznámějších značek v oboru.

 

POSLÁNÍ
Tradice, hodnoty a odpovědnost v kombinaci s efektivní mezinárodní distribuční sítí, dělá ze SIDI společnost globálního významu. Pro její zaručenou kvalitu, se miliony sportovců rozhodlo pro obuv SIDI.

Od roku 1960 provádí SIDI výzkum a vývoj obuvi tak, aby bylo dosaženo vysoké spolehlivosti a maximálního komfortu.

Kombinací inovace s půl stoletím zkušeností; značka SIDI vyvolává nadšení za hranicemi firmy samotné. 

Ze stejné kategorie

Novinky na e-mail

Chcete dostávat aktuální informace o slevách, akcích a výhodách na Váš e-mail? Stačí jen vyplnit svůj e-mail.

Prodejna Brno

Heršpická 6
639 00 Brno

E-shop
Objednávky: +420 602 588 148
E-mail: eshop@bonmoto.cz

Prodejna
Telefon: +420 601 346 518
E-mail: prodejna@bonmoto.cz

Otevírací doba
Po-Pá: 9:00 - 19:00
So: 8:00 - 16:00

Pobočka Praha

Vídeňská 362
252 42 Vestec
Telefon: +420 727 955 165
E-mail: praha@bonmoto.cz

Otevírací doba
Po-Pá: 9:00 - 19:00
So: 9:00 - 14:00

Abychom vám mohli web lépe přizpůsobit, uchováváme soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. Potřebuji více informací
`