TCX slider COMPETIZIONE S21321

Výprodej -20%

Značka: TCX / Produkty od TCX

Původní cena: 410 

Akční cena s DPH: 328 

Cena bez DPH: 271 

Vyberte velikost

Potřebuješ poradit?
Přeměříme s tebou velikosti a uděláme cenu na míru.

Volejte každý den od 9 - 21h
+420 601 346 518

Nech nám zprávu a ozveme se

 • boční vyměnitelný slider kovový
 • cena je uvedená za kompletní pár

 

.

Můžeme Vám poradit?

Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

CERTIFIKACE

Firma TCX ® je na špičkové úrovni v bezpečnosti pro motocyklisty, kdy v průběhu let ladila a následně patentovala své účinné funkční systémy ve snaze o extrémní ochranu v kombinaci s maximálním pohodlím. Byli první, kteří uvedli na trh boty pro motocyklisty s osvědčením podle předpisu EN13634.
Tvrdě pracovali na nabídkách nových kolekcí, které jsou v souladu s novými normami pro vyšší bezpečnost. Dnes je firma v pozici, kdy zaručuje CE certifikovanou obuv pro všechna použití: na silnici, na off-road závodění, s využitím pro turistiku a dokonce i obuv určenou pro městské a odpočinkové použití, jako jsou nyní  zavedené řady TCX ® tenisky.

POSLÁNÍ

Obětavost a soulad s hodnotami technologie a inovace vedly k tomu, že se firma rozvíjí, rozrůstá a každý den si získává důvěru svých klientů. Toto je cesta, od které se nechtějí odchýlit. V současné době nabízí nejvíce kompletní sortiment bot na trhu: od obuvi pro silniční závody, pro off-road obuv, turistické boty a všechny druhy volnočasové obuvi, včetně některých modelů určených především pro ženy.
Všechna obuv má exkluzivní bezpečnostní řešení, které vždy představovalo hlavní rys a srdeční poslání firmy. Každý model, který dodávají na trh, byl a je vyvíjen s nejmodernějšími poznatky použitých materiálů, bezpečnostních prvků a vyhledání nejlepší funkčnosti pro široké spektrum použití. Všechny modely jsou vždy testovány těmi nejlepšími sportovci v nejextrémnějších podmínkách a to v každé fázi tvorby produktu, od vývoje modelu se zavedením nových ochranných systémů, po pohodlnost a konformnost, pro používání koncovým zákazníkem. Přesně podle výše uvedených zásad tato velká TCX® rodina funguje, vytváří obuv nejen pro zákazníky s vášní pro motocykly, pro mistry v motocyklových závodech, ale i pro své fandící fanoušky.

POUŽITÉ TECHNOLOGIE

T.C.S.® Torsion Control Systém CARBON TECH

Torzní Control System® umožňuje boční a podélný pohyb kotníku v rámci svých fyziologických mezí a zabraňuje nadměrnému kroucení a riziku zlomenin kloubu. CARBON TECH Torsion Control System® je evolucí T.C.S.® systému v  zavedení uhlíkových vláken. Hlavními výhodami jsou snížení celkové hmotnosti boty, vyšší mechanická kontrola kotníku a nohy a lepší odolnost v případě nárazu. Nový horní spojovací kloub také zlepšuje pružnost bot, zvyšuje ochranu bérce a lýtka a zajišťuje přesnější ovládání podélného a příčného pohybu kotníku.

kloubní systém boty

M.C.S.® Metatarsal Control System

Metatarsal Control System® má polyuretanovou strukturu s flexí v oblasti nártu, která přiléhá plněji k noze a poskytuje volnost pohybu potřebného pro jízdu, při současném zajištění maximální ochrany v případě nehody. Systém je navržen tak, aby při ovládání nártu pohybem směrem nahoru a dolů, se dvěma polohami, nedošlo k poškození kloubů.
Koncept bezpečnosti je dále zdůrazněn vnitřní strukturou polyuretanu připojeného k systému M.C.S.® na pokrytí boční strany nohy, který nabízí maximální ochranu v případě nárazu.

M.C.S.

Precise Air Fit System

Prostřednictvím tohoto nastavovacího systému TCX® střediska pro výzkum a vývoj se našlo perfektní řešení pro poskytnutí vynikajícího pohodlí pro všechny jezdce, protože tento systém je schopen přizpůsobit se jakémukoli tvaru chodidla. Systém zahrnuje vzduchovou komoru vyrobenou z antibakteriálního, antialergického polyuretanu, který umožňuje měnit objem pomocí čerpadla vloženého v horní části boty. Vzduchová komora je rozdělena do oblastí o rozdílných tloušťkách, jejichž cílem je sledovat tvar nártu a nohy v nejlepším možném způsobu nafouknutí. Proto použití tohoto čerpadla je možné postupně nafukovat vzduchové komory, pro nastavování tlaku na noze a proto optimalizaci nošení. A konečně, mosazný a ocelový vzduchový ventil umožňuje jemné nastavení a plnou deflaci vzduchové komory, aby bylo jednodušší vytáhnout nohu z boty.

čerpadlo

čerpadl.

GORE-TEX®Membrane

Tento jemný materiál má důležité funkce, jako je dlouhodobé izolační vlastnosti, vynikající odolnost vůči nejextrémnějším teplotám a vysokou odolností vůči opotřebení. Speciální mikroporézní struktura textilie GORE-TEX ® z expandovaného PTFE obsahuje asi 1400 milionů mikroskopických pórů na čtvereční centimetr. Tyto póry jsou přibližně 20.000 krát menší než kapka vody, ale 700 krát větší než molekuly vodní páry. Takže i když voda nemůže proniknout do GORE-TEX® membrány v kapalné formě, může se snadno odpařit. To má za následek  zcela vodotěsnou bariéru, která znamená, že boty můžou být použity ve všech klimatických podmínkách, zaručující maximální pohodlí a optimální prodyšnost.

GORE-TEX Extended Comfort obuv

 • Trvalá nepromokavost a prodyšnost
 • Optimalizovaný komfort v prostředí pro mírné a teplejší podmínky
 • Při vyšších úrovních činnosti
 • Non-izolační vlastnosti pro nejmenší udržení tepla

GORE-TEX® Performance Comfort

 • Trvalá nepromokavost a prodyšnost
 • Optimalizovaný komfort pro klima za mírných podmínek
 • Středně izolační vlastnosti pro udržení tepla

goretex

goretex1

C.F.S. - Comfort Fit System

Comfort Fit System, vyvinutý v průběhu let TCX® znalostí, byl vždy jednou ze silných stránek v turistických botech. Tato speciální a prakticky úplně ruční metoda umožňuje boty, které mají být ve tvaru nohy, přesně reprodukovat anatomii chodidla, což je ve výsledku mimořádně pohodlné a ideální řešení pro dlouhodobé používání bot v různých situacích.

comfort

W.F.C. - Woman Fitting Concept

Tvar rozsahu TCX® lady byl navržen tak, aby dokonale odpovídal anatomii ženského chodidla, které je strukturálně odlišné od mužského chodidla, zejména v oblasti nártu, kde je tenčí s výraznější plochou nártu a obecně menší patou.

ženy

Airtech Technology

Tato exkluzivní technologie byla vyvinuta sekcí TCX R&D pro motocyklisty při používání v nejteplejších obdobích. Spojuje v sobě vysoce prodyšný svršek vyroben z otěruvzdorné Cordurou® tkaniny s vrstvou plsti a GORE-TEX Extended Comfort Footwear membránou. Nabízí tak vyšší stupeň prodyšnosti a absolutní vodotěsnosti.

voděod.

H.P.F.S. - Hight Performance Fitting System

 • Oboustranné zapínání na zip umožňuje široké otevírání boty a snazší krok;
 • Zadní suchý zip pro lepší přizpůsobení širších lýtek;
 • Vnitřní horní část je vybavena polstrovaným límcem a zadním jazykem pro zajištění dokonalého pohodlí. Široký prostor pro vnitřní umístění kalhot.

hpsf

D.F.C. - Double Flex Control System

Nový Double Flex Control System je vybaven PU kloubem v oblasti kotníku s cílem zlepšit vpředu a vzadu flexibilitu nohy. Tento systém je připevněn k botě dvěma bočními šrouby skrytých na úrovni kotníku. Tato speciální konstrukce umožňuje přední flexibilitu až 18 stupňů a díky dvěma výstupkům, které kloužou uvnitř specializovaných kapes, umožňuje zadní flexibilitu až o 15 stupňů, čímž se zabrání zbytečnému  nadměrnému rozšíření a  noha jezdců je tak lépe chráněna od poranění.

flexe

 

Ze stejné kategorie

Novinky na e-mail

Chcete dostávat aktuální informace o slevách, akcích a výhodách na Váš e-mail? Stačí jen vyplnit svůj e-mail.

Prodejna Brno

Heršpická 6
639 00 Brno

E-shop
Objednávky: +420 602 588 148
E-mail: eshop@bonmoto.cz

Prodejna
Telefon: +420 601 346 518
E-mail: prodejna@bonmoto.cz

Otevírací doba
Po-Pá: 9:00 - 19:00
So: 8:00 - 16:00

Pobočka Praha

Vídeňská 362
252 42 Vestec
Telefon: +420 727 955 165
E-mail: praha@bonmoto.cz

Otevírací doba
Po-Pá: 9:00 - 19:00
So: 9:00 - 14:00

Abychom vám mohli web lépe přizpůsobit, uchováváme soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. Potřebuji více informací
`